درباره ما

کارگزاری سیما خوان پاسارگاد

کارگزاری سیما خوان پاسارگاد با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تجارت الکترونیک در شروع این راه به عنوان کارگزار بانک پاسارگاد شروع به فعالیت نمود و پروژه های متفاوتی مانند سیما کارت که کارت های تخفیفی بانک پاسارگاد بود را بر عهده گرفت. در ادامه راه کارگزار رسمی بانک پاسارگاد در زمینه دستگاه های کارتخوان( بازاریابی، نصب، پشتیبانی) به مدت 10 سال فعالیت نمود. با توجه به دانش و استفاده از نیروی جوان توانستیم در این زمینه با PSP های ایران کیش، فن آوا کارت، پارسیان در زمینه دستگاه های کارتخوان وارد قرارداد شویم.

 

در زمینه دستگاه های کارت خوان با برندهای مطرح و معتبر بازار شروع به همکاری نمودیم و تمامی خدمات مرتبط با دستگاه  های کارتخوان را در کشور به صورت تخصصی ارائه می دهیم. برند های دستگاه های کارتخوان مورد تایید بانک مرکزی که شرکت سیما خوان پاسارگاد از آن ها استفاده می کند و در اختیار پذیرنده قرار می دهد عبارت است از :

1- PAX

2- Verifone

3- Injenico

دستگاه های کارتخوان سیار برند های اعلام شده قابل خریداری توسط پذیرنده بوده و در عین حال از تمامی موارد و مزایای کارگزاری سیما خوان پاسارگاد بهره مند خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های کارتخوان به این قسمت مراجعه کنید.

.

در سال 1395 با توجه به مجوز بانک مرکزی و اعطای مجوز به اشخاص حقیقی مبنی بر امکان خرید دستگاه خودپرداز به صورت شخصی، در زمینه دستگاه های کارتخوان فعالیتمان آغاز شد و در ادامه مسیر به عنوان کارگزار رسمی موسسه مالی کوثر در شرق کشور در این زمینه فعالیت می نماییم.

دستگاه های خودپرداز شامل برند های مختلفی می باشد که در برنده های مطرح و قابل استفاده در سوئیچ موسسه کوثر به شرح ذیل می باشد.

1- NCR

2- Wincor

کارگزاری سیما خوان پاسارگاد تنها ارائه دهنده سوئیچ موسسه مالی کوثر بر روی دستگاه های Wincor در کشور می باشد و به صورت انحصاری در این مدل دستگاه فعالیت می نماید.

تامین دستگاه، پرستاری، تامین قطعات، بیمه و گارانتی از جمله خدمات کارگزاری سیما خوان پاسارگاد در زمینه دستگاه های خودپرداز شخصی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.